Dom Kultury w Przeźmierowie

Dom Kultury w Przeźmierowie

Informacje

Odbierz wejsciówkę!

Od 2 lutego zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z okazji Dnia Kobiet (8.03., Centrum Kultury Przeźmierowo) oraz na Wiosenny Koncert Galowy Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Modraki” (21.03, Centrum Kultury Przeźmierowo). 

Uwaga! Brak wejściówek na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z okazji Dnia Kobiet!

Więcej…

Kabaret Młodych Panów - BRAK BILETÓW!

Kabaret Młodych Panów – wystąpi w piątek, 20 marca o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Grupa, która obchodzi właśnie 10-lecie istnienia ma na swoim koncie ponad 1200 występów na żywo. Zdobyła 50 nagród, m. in. na festiwalu PAKA, a dorobek utrwaliła na trzech płytach DVD. Bilety kosztują 35 zł.

 

Więcej…

Kup bilet - spektakl "Separacja"

Miłośników małych form teatralnych powinien zainteresować spektakl „Separacja”. Sztuka ta jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które - przeżywszy razem ćwierć wieku - wkracza w fazę kryzysu. Małżonkowie zaczynają żyć w osobnych pokojach, ale ze wspólną kuchnią.

KUP BILET ONLINE >>>

Więcej…

Ferie dla dzieci - Brak miejsc!

Ferie zimowe w gminie Tarnowo Podgórne, pełne atrakcji, kulturalne i rozwijające zajęcia dla dzieci odbywać się będą w godzinach 10-14 od w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i Centrum Kultury Przeźmierowo.

Koszt udziału w całym tygodniu zajęć to 50 zł, a zapisy przyjmujemy w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13, w godz. 9-12 i 15-20).

Więcej…

Harmonogram warsztatów TwKW

To zupełna nowość, po raz pierwszy nasi młodzi aktorzy będą mogli zobaczyć w jaki sposób powstają stroje i rekwizyty do ich spektakli. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Gierach.

Więcej…