Dom Kultury w Przeźmierowie

Dom Kultury w Przeźmierowie

Informacje

Podziel się wspomnieniami!

Otwarcie Centrum Kultury Przeźmierowo zbliża się wielkimi krokami. Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” zaprasza więc mieszkańców do podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi ze starym budynkiem „klubu” i Domu Kultury. Zachęcamy do przesyłania zdjęć, spisanych wspomnień, dokumentów i wszelkiego rodzaju pamiątek związanych z tym miejscem.

Więcej…

Ostatnie miejsca na wycieczkę!

Choć skończyły się już miejsca na wycieczkę do Torunia, dzieci szkolne z gminy Tarnowo Podgórne nadal mają szansę na całodniową przygodę w ramach „Wakacji z duchami”. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na wyjazd do Ziemi Konińskiej.

Więcej…

Zagraj na festiwalu BLusowo!

Międzynarodowy Festiwal Bluesowy „BLusowo” na dobre wpisał się już w krajobraz kulturalny naszej gminy. W tym roku odbędzie się w sobotę 23 sierpnia.

Więcej…

"Lusowiacy" wyróżnieni w Kielcach

Zespół Pieśni i Tańca "Lusowiacy" powrócił już z Kielc. Zdobył tam wyróżnienie na Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Artystycznych Wsi Polskiej.

Więcej…

Kryształowe Koło dla naszej orkiestry!

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne do listy swoich sukcesów może już dodać kolejny. Zespół prowadzony przez Pawła Joksa w niedzielę zdobył "Kryształowe Koło" - główną nagrodę turnieju orkiestr w Kole.

Więcej…