Dom Kultury w Przeźmierowie

Dom Kultury w Przeźmierowie

Informacje

Zobacz jak było w Lusowie!

Podczas festiwalu BLusowo 2014, Dożynek Gminy Tarnowo Podgórne oraz Powiatowego Przeglądu Zespołów Folklorystycznych działali w Lusowie reporterzy TVP Poznań. Efektem jest krótki film pokazujący fragmenty tych imprez. Powspominajmy!

Więcej…

Kabaret "Hrabi"- BILETY WYPRZEDANE!

Członkowie legendarnego kabaretu „Potem”, Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys, od ponad 10 lat wraz Łukaszem Pietschem i Tomaszem Majerem tworzą zespół – „Hrabi”. Nie mieli dotąd okazji wystąpić w Gminie Tarnowo Podgórne.

Więcej…

Czesław Śpiewa Solo Act - BILETY WYPRZEDANE!

Czesław Mozil, lider formacji „Czesław Śpiewa” i juror telewizyjnego programu „X Factor” wybiera się na trasę koncertową. Podczas solowych, kameralnych koncertów, usłyszeć będzie można nie tylko jego największe przeboje, ale też barwne opowieści, z których także jest znany.

Więcej…

Znamy finalistów BLusowo 2014!

Znamy już finalistów przeglądu „BLusowo 2014”. Od godz. 15 w Lusowie zagrają cztery zespoły, które powalczą o tytuł „Grand Prix” i nagrodę w wysokości 2500 zł. Występy oceniać będzie jury pod przewodnictwem miłośnika bluesa i dziennikarza muzycznego, Ryszarda Glogera. Oto finaliści:

Więcej…

Podziel się wspomnieniami!

Otwarcie Centrum Kultury Przeźmierowo zbliża się wielkimi krokami. Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM” zaprasza więc mieszkańców do podzielenia się swoimi wspomnieniami związanymi ze starym budynkiem „klubu” i Domu Kultury. Zachęcamy do przesyłania zdjęć, spisanych wspomnień, dokumentów i wszelkiego rodzaju pamiątek związanych z tym miejscem.

Więcej…