05.03 Wystawa "Ikony - inspiracje"

Od 5 marca w naszej galerii "W rotundzie" podziwiać będzie można natomiast efekty prac kół plastycznych prowadzonych przez Justynę Just Przybylską. Podczas wystawy zatytułowanej „Ikony – inspiracje” zobaczymy prace wykonane przez koła z Sadów, Swadzimia, Jankowic i Wysogotowa.

07.03 Dzień Kobiet w Tarnowie Podgórnym

Sołtys i Rada Sołecka przygotowują niespodziankę dla mieszkanek Tarnowa Podgórnego. 7 marca o godz. 17.00 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym przy ul. Ogrodowej 14.Sołtys i Rada Sołecka przygotowują niespodziankę dla mieszkanek Tarnowa Podgórnego. Zapraszamy!

08.03 Koncert z okazji Dnia Kobiet

b_200_150_16777215_00_images_mod2.jpgJuż po raz trzeci Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne przygotowała specjalny koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Tym razem zespół zagra w Centrum Kultury Przeźmierowo, a koncert zatytułowany jest „Everything I Do, I Do it For You”.

WSZYSTKIE ZAPROSZENIA ZOSTAŁY JUŻ ROZDANE!

Czytaj więcej: 08.03 Koncert z okazji Dnia Kobiet

09,11.03 Pro Sinfonica

b_200_150_16777215_00_images_stories_prosinfonica.jpgKolejne koncerty w edukacyjnym cyklu "Pro Sinfonica" dla dzieci przedszkolnych nosić będą tytuł "Pan Świerszcz i muzyka w kratkę". Odbędą się one 9 marca w Przedszkolu w Baranowie, Przedszkolu w Przeźmierowie i w Szkole Podstawowej w Przeźmierowie oraz 11 marca w Przedszkolu w Lusowie, Szkole Podstawowej w Lusowie, Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym, Przedszkolu w Tarnowie Podgórnym oraz Przedszkolu w Lusówku.

13.03 "Separacja" przedstawienie teatralne

b_200_150_16777215_00_images_separacja_plakat1.jpgSwą premierę spektakl ten miał w Krakowie. „Separacja” Mariusza Marczyka opowiada o skłóconym małżeń- stwie nauczycieli, którzy podejmują decyzję o separacji. Mieszkają w osobnych pokojach, ale ze wspólną kuchnią. Nietrudno się domyśleć, że powoduje to serię zabawnych nieporozumień i intryg. Bohaterowie knują swoje spiski, lecz żaden z małżonków nie może wyjść z tej „wojny” zwycię- sko. Walka między nimi niespodziewanie ujawnia uczucia, któ- re mimo wszystko wciąż mocno wiążą ich ze sobą. Test na samotność nie wypada więc pomyślnie i – jak to w komedii bywa – wszystko kończy się happy endem. Małżeńskie perypetie Joanny i Patryka jak w soczewce skupiają problemy, z którymi boryka się wiele par.

KUP BILET ONLINE >>>

Czytaj więcej: 13.03 "Separacja" przedstawienie teatralne

Informacje

Odbierz wejsciówkę!

Od 2 lutego zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z okazji Dnia Kobiet (8.03., Centrum Kultury Przeźmierowo) oraz na Wiosenny Koncert Galowy Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Modraki” (21.03, Centrum Kultury Przeźmierowo). 

Uwaga! Brak wejściówek na koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z okazji Dnia Kobiet!

Więcej…

Kabaret Młodych Panów - BRAK BILETÓW!

Kabaret Młodych Panów – wystąpi w piątek, 20 marca o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Grupa, która obchodzi właśnie 10-lecie istnienia ma na swoim koncie ponad 1200 występów na żywo. Zdobyła 50 nagród, m. in. na festiwalu PAKA, a dorobek utrwaliła na trzech płytach DVD. Bilety kosztują 35 zł.

 

Więcej…

Kup bilet - spektakl "Separacja"

Miłośników małych form teatralnych powinien zainteresować spektakl „Separacja”. Sztuka ta jest opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które - przeżywszy razem ćwierć wieku - wkracza w fazę kryzysu. Małżonkowie zaczynają żyć w osobnych pokojach, ale ze wspólną kuchnią.

KUP BILET ONLINE >>>

Więcej…

Ferie dla dzieci - Brak miejsc!

Ferie zimowe w gminie Tarnowo Podgórne, pełne atrakcji, kulturalne i rozwijające zajęcia dla dzieci odbywać się będą w godzinach 10-14 od w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i Centrum Kultury Przeźmierowo.

Koszt udziału w całym tygodniu zajęć to 50 zł, a zapisy przyjmujemy w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20) i w Centrum Kultury Przeźmierowo (ul. Ogrodowa 13, w godz. 9-12 i 15-20).

Więcej…

Harmonogram warsztatów TwKW

To zupełna nowość, po raz pierwszy nasi młodzi aktorzy będą mogli zobaczyć w jaki sposób powstają stroje i rekwizyty do ich spektakli. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Gierach.

Więcej…