Polowanie na lisa - GT Komedianci

„Polowanie na lisa” Sławomira Mrożka
Zapraszamy do Teatru na spektakl z dreszczykiem!
Na skraju lasu, którego właściwie już nie ma, przy rozłożystym drzewie z którego sterczy jedyny konar, w domu skleconym byle jak i z byle czego, wśród muzyki wrzeszczącej z każdego okna rezyduje typowa gromada małej lokalnej społeczności - szczęśliwcy i nieudacznicy, zdegradowani i figuranci, obiboki i nadgorliwcy, zakręceni i prostolinijni. Wieczór jak każdy inny- nudy na pudy, marazm, martwota. Lecz oto na zastrzeżonym dla tubylców terytorium pojawia się Obcy. Rodzą się pytania i wątpliwości - przyjąć, zaakceptować, pokochać czy … zabić? Nadejdzie noc pełna potyczek, starć, nagłych zwrotów akcji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Horror! A jaki będzie finał tej pogoni za Nietutejszym?

To czwarty spektakl KOMEDIANTÓW Z GOK Sezam, działających w CK PRZEŹMIEROWO. Jego premiera odbyła się w listopadzie 2019r.
reżyseria -Bogdan Żyłkowski
scenografia i kostiumy -Agnieszka Gierach
opracowania muzyczne -Joanna Waluszko
aktorzy- Anna Dzięcioł, Danuta Czajka, Katarzyna Preyer, Sławomira Krzyżaniak, Krzysztof Bogajczyk, Bartosz Dzięcioł, Robert Nowak, Tomasz Pietrzak

Obowiązują bezpłatne wejściówki.

Można je odebrać w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).