Choinkowa Przygoda - premiera ST i Teatru Sortownia

Choinka dla większości z nas jest symbolem pięknych grudniowych Świąt. Wyczekujemy ich wszyscy a z pewnością najbardziej najmłodsi. Bez tego zielonego drzewka, a przede wszystkim  bez prezentów, umieszczonych pod nią, nikt z nas nie wyobraża sobie tych Świąt o wielkiej Mocy.

A co by jednak się stało, gdyby jakieś złe siły porwały naszą Choinkę? Czy znajdzie się ktoś kto uratuje ją z ciemnych mocy. O tym właśnie chcieliśmy Wam opowiedzieć?

14 grudnia o godzinie 18, na scenie w CK Przeźmierowo zobaczymy zarówno tradycyjne postacie z opowieści świątecznych, jak i bohaterów popkultury. Nie zabraknie Mikołaja, reniferów i elfów, którzy przypomną nam jaka jest wartość wspólnego świętowania. Chyba wszyscy odczuwamy, że od jakiegoś czasu grudzień to nie tyle czas radosnego przygotowania, ale wiele emocji i nerwów kosztuje przygotowanie świąt. No i właśnie – kosztuje, bo skupiliśmy się bardzo na konsumpcyjnym wymiarze świąt. W najnowszym spektaklu tancerze wytańczą dla nas prostą, ale bardzo ważną prawdę – że święta to czas, w którym powinniśmy przede wszystkim pielęgnować nasze więzi.

TT Sortownia/SB

Bezpłatne wejściówki na spektakl dostępne są: w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).