WARSZTATY Z ŁAMIGŁÓWKĄ W CK PRZEŹMIEROWO

Gminny Ośrodek Kultury SEZAM zaprasza na SPOTKANIE Z ŁAMIGŁÓWKĄ do Centrum Kultury Przeźmierowo.

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko oderwało się od ekranu smartfona, spotkało się z rówieśnikami oraz spędziło z nimi czas na kreatywnych warsztatach, pogłówkowało nad logicznymi łamigłówkami i pograło w inspirujące gry – zapraszamy!

Możesz wybrać jedną z form aktywności:

1. WARSZTATY – jednodniowe kreatywne warsztaty, które będą się odbywać w trzech kolejnych dniach: 21, 22 oraz 23 sierpnia w godz. 10:00-13:00. Podczas warsztatów:

• Będziemy uczestniczyli w interaktywnej prezentacji “Mozaiki i parkietaże”
• Ułożymy mozaikę z owieczek, kangurów i…chińczyków :)
• Zbudujemy robota z…origami

2. GRY I ZABAWY – w każdym dniu: 21, 22 lub 23 sierpnia po godzinie 13:00 aż do godz. 17:00 możesz przyjść do CK Przeźmierowo, żeby pod opieką animatora:

• Pobawić się łamigłówkami (m.in. tangram, metalowe puzzle, uciekinier)
• Pograć w gry logiczne (m.in. 4x4, samotnik, sudoku)
• Poznać część obszernej kolekcji eksponatów Centrum Edukacyjnego ŁAMIGŁÓWKA
• Zbudować autorskie budowle z klocków magnetycznych

Gwarantujemy, że z ŁAMIGŁÓWKĄ nie można się nudzić! :)
Ulubione łamigłówki będziesz mógł zakupić w miniwersji!

Kiedy? 21, 22, 23 sierpnia, godz. 11:00-13:00 (warsztaty), 13:00-17:00 (gry I zabawy)
Gdzie? – Centrum Kultury Przeźmierowo
Dla kogo? – dla dzieci od 7. roku życia
Koszt? - 35 zł (jednodniowe warsztaty); 10 zł (wejściówka na gry i zabawy)