Półkolonie letnie w SEZAMIE z Bricks4Kidz

Najwyższy już czas by zaplanować wakacje. W tym roku GOK „SEZAM” we współpracy, znaną nam już z ferii zimowych, firmą Bricks4Kidz zaprasza na turnusy półkolonijne. Odbędą się one w dwóch terminach: 15.07-19.07 oraz 5.08-9.08 zarówno w CK Przeźmierowo, jak i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Tematyka poszczególnych zajęć przedstawia się następująco:

Turnus I (15-19.07., w godz. 8-16)

Przeźmierowo
- Grupa młodsza: Minecraft
- Grupa starsza: Movie Making Minecraft

Tarnowo Podgórne
- Grupa młodsza: Wyprawa z Lego
- Grupa starsza: Zaprogramuj Dash'a

Turnus II (5.08.-9.08., w godz. 8-16)

Przeźmierowo
- Grupa młodsza: Wyprawa z Lego
- Grupa starsza: Zaprogramuj Dash'a

Tarnowo Podgórne
- Grupa młodsza: Minecraft
- Grupa starsza: Movie Making Minecraft

Oprócz zajęć z klockami Lego, nasi półkoliści wybiorą się do poznańskiego ZOO, na Tarnowskie Termy, w programie są także warsztaty i spektakle teatralne. Organizatorzy zapewniają opiekę wykwalifikowanej kadry, materiały dydaktyczne, sprzęt komputerowy wraz z odpowiednim oprogramowaniem, animacje, gry i zabawy, dwudaniowy obiad każdego dnia, napoje bez limitu dla dzieci, upominek dla każdego uczestnika – gadżet Bricks4Kidz, pamiątkowy dyplom. Organizator zgłasza wypoczynek do Kuratorium Oświaty w Poznaniu, posiada też polisę ubezpieczeniową NNW. Cena za osobę dla mieszkańców gminy za okazaniem kartą mieszkańca lub z legitymacją placówki oświatowej z terenu gminy dziecka: 250 zł. W zajęciach będą mogły wziąć udział także dzieci spoza gminy, ale w regularnej cenie: 545 zł. Nabór od 6 maja. Zapisy oraz inne informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 61 30 70 444 lub 533 430 996.