Rozśpiewana Gmina - przyjmujemy zgłoszenia

Do 25 marca czekamy na zgłoszenia do Przeglądu Wokalistów "Rozśpiewana Gmina". Udział w imprezie mogą brać mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne w każdym wieku i osoby uczęszczające do tutejszych szkół i przedszkoli. Finałowe przesłuchania odbędą się w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 7 kwietnia (niedziela) o godz. 12.

W tym roku w jury zasiądzie Aga Czyż półfinalistka programu The Voice of Poland w drużynie Marysi Sadowskiej. W maju 2018 wydała swój debiutancki album „A”. Portal Jazzsoul.pl docenił wydawnictwo w „Debiutach 2018” w kategorii Jazz (Polska), a Stowarzyszenie ZAiKS nagrodziło ją za najlepsze teksty w konkursie „Będzie głośno", organizowanym przez Polskie Radio Czwórka. Członkiem jury będzie również Ada Rogoża – trener emisji głosu, logopeda, instruktor teatralny z dyplomem aktora scen muzycznych, laureatka ogólnopolskich konkursów piosenki poetyckiej.

Jury przyzna wyróżnienia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, starszych uczestników. Nagrodą będzie udział w warsztatach wokalnych. W tym roku chcemy, by podczas nich powstała piosenka, która zostanie zrejestrowana.

Co zrobić by wziąć udział w imprezie?

Wystarczy dostarczyć osobiście lub pocztą kartę zgłoszeniową na adres:
Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"
ul. Poznańska 96
62-080 Tarnowo Podgórne

Podkład muzyczny w formacie mp3, odpowiednio opisany (nazwa pliku: imię.nazwisko.mp3) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W imprezie mogą brać udział wokaliści i niewielkie grupy wokalne. Uczestnicy będą podzieleni na kategorie wiekowe: przedszkola, klasy I-VI, klasy VII, VIII, gimnazja, licea, dorośli. Instytucje edukacyjne może reprezentować maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii. Można się zgłaszać także indywidualnie.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są po dlinkiem http://www.goksezam.pl/pliki/rozspiewana_2019.pdf