Kabaret Neo-Nówka: bilety już w sprzedaży!

Ruszyła sprzedaż biletów na występ jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Neo-Nówka wystąpi w piątek 22 maja o godz. 20 w hali OSiR w Tarnowie Podgórnym (ul. Nowa 15). Zaprezentuje najnowszy, dziesiąty program, "Pielgrzymka do miejsc śmiesznych", a towarzyszyć mu będzie zespół Żarówki.

KUP BILET ONLINE

Kabaret „To-Niemy”, który później zmienił nazwę na „Neo-nówka” powstał w 2000 roku we Wrocławiu. W swoich skeczach porusza przede wszystkim tematy społeczne i polityczne. Jest laureatem wielu nagród, m. in. Na przeglądach „PaKa”, „DebeŚciak” i „Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry”.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14, w godz. 15-20), siedzibie GOK „SEZAM” (Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 96, w godz. 9-15) i Centrum Kultury w Przeźmierowie (ul. Ogrodowa 13a, w godz. 9-12 i 17-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Biletomat.pl.

Tagged under kabaret