Skończyły się bilety na niedzielny film

"Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" to film, który w Kinie Zielone Oko wyświetlimy już w najbliższą niedzielę. Wszystkie bilety na ten seans zostały już wykupione. W związku z powyższym nie będzie możliwości zakupienia biletu przed seansem.

Igor Fijałkowski z Medalem Młodej Sztuki

Głos Wielkopolski ogłosił dziś laureatów Medali Młodej Sztuki. Nagroda ta przyznana została po raz 42, a wśród wyróżnionych znalazł się Igor Fijałkowski, opiekun grupy, która działa w Sadach w ramach projektu „Teatr w każdej wiosce”.

Igor Fijałkowski jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego we Wrocławiu. Nagrodę otrzymał za rolę Mr. Puncha w spektaklu „Molier” poznańskiego Teatru Animacji. Wcześniej kreacja ta została wyróżniona nagrodą za najlepszą rolę męską na XXIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Lalek „Spotkania” w Toruniu. Jego spektakl „Owieczka Bella” mogliśmy podziwiać niedawno w cykl „Mama, tata, teatr i ja”.

Swoimi aktorskimi i reżyserskimi umiejętnościami od dwóch lat dzieli się z najnowszą grupą prowadzonego przez GOK „SEZAM” projektu. Grupa z Sadów przygotowuje aktualnie przedstawienie „Skąd dokąd”, którego premiera odbędzie się w Centrum Kultury Przeźmierowo w ramach jubileuszowego, 15. Finału projektu „Teatr w każdej wiosce”.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Warsztat wyobraźni zaprasza

„Warsztat wyobraźni” zaprasza na warsztaty rękodzieła w Tarnowie Podgórnym. W tajniki takich technik jak decoupage, scrapbooking, quilling, foamiran, techniki koralikowe, szycie, zimna porcelana i inne wprowadzać będzie dzieci Anna Przymusiak.

Pierwsze, zapoznawcze zajęcia, będą darmowe! Dzieci z klas I-III zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 15 lutego o godz. 15, 16, 17 i 18. Tydzień później, 22 lutego podobne warsztaty odbędą się dla dzieci z klas IV-VI i w wieku gimnazjalnym.

Liczba zgłoszeń ograniczona, decyduje ich kolejność. Osoby, które zdecydują się na udział w dalszych warsztatach spotykać się będą w Domu Kultury w każdą środę marca, kwietnia i maja. Więcej o prowadzącej przeczytać można na stronie www.warsztat-wyobrazni.pl. Zapisy i szczegóły dostępne są u niej pod nr tel. 534 498 534.

Maciej Fortuna Trio - bilety już w sprzedaży

Choć Maciej Fortuna Trio jest formacją, która działa od lat i dała już kilkadziesiąt koncertów na całym świecie, nigdy jeszcze nie wystąpiła  w rodzinnym Poznaniu. Stolicę Wielkopolski wyprzedziło Tarnowo Podgórne – 18 marca usłyszymy zespół na Jazzowej Scenie Sezamu.

Czytaj więcej

KSM - wszystkie bilety wyprzedane

Wszystkie bilety na występ Kabaretu Skeczów Męczących rozeszły się na ponad dwa tygodnie przed imprezą. Najnowszy program "Pod prądem" obejrzy więc w Centrum Kultury Przeźmierowo komplet widzów.

Międzynarodowy sukces orkiestry

W sumie aż 289 zespołów z 21 krajów zaprezentowało się na Balkan Folk Fest w 2016 roku. Z Bułgarii właśnie nadeszła świetna informacja: oto Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Tarnowo Podgórne pod dyrekcją Pawła Joksa zajęła I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 1000 euro w ramach Międzynarodowych Przesłuchań Orkiestr Dętych im. Dusana Miljkovića. Dyplomy pod koniec stycznia dotarły do Tarnowa Podgórnego i będą kolejnymi w kolekcji cennych wyróżnień naszej orkiestry.

Wszystkim jej członkom, instruktorom i dyrygentowi gratulujemy i czekamy na kolejne, równie udane jak Koncert Noworoczny, występy w naszej gminie. Najbliższy już 11 marca w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Bilety na Napiórkowski Sextet

W sprzedaży są już bilety na koncert Napiórkowski Sextet. Koncert w ramach Jazzowej Sceny Sezamu odbędzie się wyjątkowo w Centrum Kultury Przeźmierowo, w piątek 27 stycznia. Bilety w cenie 20 zł dostępne są  w kasach GOK „SEZAM” w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20) oraz w serwisie Bilety24.pl.

Log in

fb iconLog in with Facebook
create an account