Kino Zielone Oko zaprasza: "Plan B" Wyróżniony

Bohaterów tego filmu poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi, którzy dają im nadzieję. Pozwalają uwierzyć, że trudne początki mogą prowadzić do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi. I że w życiu zawsze jest jakiś plan B.

Najnowszy komediodramat reżyserki głośnego filmu „Moje córki krowy”, Kingi Dębskiej zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 4 marca o godz. 18. Na ekranie zagoszczą m. in. Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka i Roma Gąsiorowska. Bilety w cenie 15 zł można kupować w Centrum Kultury Przeźmierowo (na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.