Kino Zielone Oko zaprasza: "Gotowi na wszystko. Exterminator" Wyróżniony

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy. Z myślą o tym założyli zespół Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje i „prawdziwe życie” nie zawsze do siebie przystają. Przeżywający kryzys związku lider zespołu Marcyś zatrudnienie znalazł w sklepie ojca, wirtuoz gitary Lizzy został szeregowym pracownikiem banku, basista Jaromir pracuje w fabryce pianki poliuretanowej i próbuje sprostać obowiązkom ojca rodziny, perkusista Makar przebywa w szpitalu psychiatrycznym, a ostatni z muzyków, Cypek, pracuje za granicą.

Pewnego dnia powracają stare wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się jednak, że propozycja ma pewien haczyk: chłopcy musza sprzeniewierzyć się swoim ideałom, wystąpić na kilku festynach i grać utwory dalekie od wymarzonego repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają konflikt z liderką zespołu Wisienki i pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitalnych czasów – Julci.

Obok takich aktorów jak Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot i Piotr Żurawski, na ekranie pojawi się lider zespołu Coma Piotr Rogucki. Na seans zapraszamy do Kina Zielone Oko w niedzielę, 25 lutego o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.