Szalone Filmowe Wtorki: "My Little Pony"

• Bilety: Obowiązują bezpłatne zaproszenia

Z okazji ferii GOK „SEZAM” przygotował dla dzieci nie tylko stacjonarne półkolonie, ale i filmową niespodziankę. Podczas zimowych wakacji w Centrum Kultury Przeźmierowo obejrzeć będzie można „Potworną rodzinkę” i „My Little Pony”, a na koniec delektować się smakiem pączków ufundowanych przez sołtysów Przeźmierowa i Tarnowa Podgórnego.

20 lutego, do Przeźmierowa zawita filmowa wersja „My Little Pony”. Opowiada ona o stadku dzielnych kucyków, które stają oko w oko ze swoim największym wrogiem – Królem Burzy. Ten usiłuje wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszają w pełną przygód podróż, podczas której zyskują nowych przyjaciół, przeżywają emocjonujące i zabawne perypetie i po raz kolejny udowadniają, że przyjaźń to magia.

Kanadyjsko-amerykański film wyświetlimy w Centrum Kultury Przeźmierowo we wtorek, 20 lutego o godz. 17. Obowiązują bezpłatne zaproszenia-pączusie, dostępne w kasach GOK „SEZAM”.