Kino Zielone Oko zaprasza: "The Florida Project"

Bohaterka filmu, Moonee, ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Mieszka w motelu Magic Castle, wściekle liliowym budynku, który przypomina pałac z bajki. Mała rozrabiaka wraz ze swoją zbuntowaną mamą Halley, układają sobie życie w tym niezwykłym miejscu. Moonee zdaje się być najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Nie wie jednak jak ryzykowne kroki podejmuje jej matka, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień.

Wielokrotnie nagradzany dramat Seana Bakera z Williamem Dafoe, Brooklynn Price i Valerią Cotto w rolach głównych zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 11 lutego o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”, od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed seansem w Centrum Kultury Przeźmierowo. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.