Kino Zielone Oko dla dzieci: "Między nami wampirami"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Trzynastoletni Tony od najmłodszych lat zafascynowany jest wszystkim, co niesamowite. Nie straszne mu ani cmentarze, ani stare zamczyska. Kiedy rodzice zabierają go na wycieczkę do odległej Transylwanii, radość chłopca nie zna granic. Wszystko staje się jeszcze ciekawsze i zabawniejsze, gdy na miejscu Tony poznaje… prawdziwego wampira. Vigo, podobnie jak on sam, ma 13 lat i jest najbardziej rozrywkowym przedstawicielem swojego gatunku. Od straszenia ludzi woli robienie im psikusów, and picie krwi przekłada smak soku z buraczków! Od tej chwili Tony i jego nowy kumpel wampirek przeżywają wiele zdumiewających przygód. Odkryją m. in. sekret latających krów i pokrzyżują złośliwe plany Pana Kołeckiego – niestrudzonego łowcy wampirów.

Na europejski film animowany z pogranicza fantasy i komedii zapraszamy do Kina Zielone Oko w niedziele, 11 lutego o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (opiekunowie) dostępne są w Centrum Kultury Przeźmierowo od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.