Kino Zielone Oko zaprasza: "I tak cię kocham"

To historia oparta na faktach. Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotyka przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która ma dosyć związków. I choć dzieli ich prawie wszystko, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze i udowodnić, że nigdy nie wolno tracić nadziei.

Na amerykańską komedię romantyczną zapraszamy do Kina Zielone Oko w niedzielę, 28 stycznia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od 2 stycznia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzić będzie serwis Bilety24.pl.