Kino Zielone Oko zaprasza: "Na mlecznej drodze"

Tło najnowszego filmu Emira Kusturicy stanowi wojna na Bałkanach i… budząca się wiosna. Mleczarz Kosta codziennie przekracza linię frontu, aby dowieźć żołnierzom pożywienie. Los mu sprzyja: kule się go nie imają, piękna Milena oddała mu serce, a jago przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Do czasu. Wraz z przybyciem do wioski tajemniczej Włoszki, życie Kosty wywraca się do góry nogami. Tak wygląda początek namiętnej i zakazanej miłości, przez którą para bohaterów zostanie wystawiona na niejedną niebezpieczną próbę. Skoro jednak połączył ich los, to nikt i nic nie może im zagrozić.

Nominowany do Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji film zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 14 stycznia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od 2 stycznia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzić będzie serwis Bilety24.pl.