Kino Zielone Oko zaprasza: "Cicha noc"

Adam, który na co dzień pracuje za granicą w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze mają jego ojciec, brat z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Komiediodramat Piotra Domalewskiego jest laureatem nagrody Złote Lwy dla najlepszego filmu i za najlepszą pierwszoplanową rolę męską (dla Dawida Ogrodnika) oraz nagrody specjalne. W obsadzie znajdziemy też m. in. Tomasza Ziętka i Arkadiusza Jakubika, a muzykę skomponował Wacław Zimpel. W Kinie Zielone Oko zobaczymy go w niedzielę, 7 stycznia o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne będą od 2 stycznia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzić będzie serwis Bilety24.pl.