Kino Zielone Oko zaprasza: "Blade Runner 2049"

„Blade Runner 2049” w reżyserii Denisa Villeneuve jest kontynuacją “Łowców androidów” Ridleya Scotta z 1982. Akcja toczy się w roku 2049, czyli 30 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części. Kiedyś Rick Deckard tropił i eliminował replikantów z serii Nexus 6. Dziś ukrywa się po tym, jak w 2019 roku uciekł z Los Angeles. Gdy oficer K odkrywa fakt, który może zniszczyć resztki społeczeństwa, jego jedyną nadzieją okazuje się być były „łowca androidów”. Musi śpieszyć się z jego poszukiwaniem, bo na trop Deckarda wpada także Niander Walles i jego posłuszna replikantka-aniołek Luv.

W niemal trzygodzinnym filmie science-fiction zobaczymy takie gwiazdy jak Ryan Gosling, Harrison Ford, czy Jared Leto. Na seans zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 17 grudnia o godz. 18.  Bilety w cenie 15 zł można kupować w miejscu pokazu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.