Mama, Tata, Teatr i ja: "Pastorałka" Teatru Krokodyl

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (do 2 opiekunów)

Podstawowe wartości i uczciwość są głównym tematem przedstawienia Teatru Krokodyl zatytułowanego „Pastorałka”. Zobaczymy go w cyklu „Mama, tata, teatr i ja” w niedzielę, 17 grudnia w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Ten zabawny, a zarazem nostalgiczny spektakl z Gwiazdorem w roli głównej będzie kolejną okazją dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy do spotkania z Teatrem Krokodyl. Prowadzi go Tadeusz Falana, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, związany z w przeszłości z Teatrem Nowym w Łodzi i Teatrem Polskim w Bydgoszczy. Na zaproszenie GOK „SEZAM” wystawiał on w naszej gminie takie przedstawienia jak m. in. „Tadek niejadek”, „Przygody Krasnala Hałabały”, „Morska opowieść”, „Ratuszowe legendy” i „Kopciuszek”.

Na „Pastorałkę” zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w niedzielę, 17 grudnia o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a dorośli mogą im towarzyszyć za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas GOK „SEZAM”: w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 oraz na godzinę przed spektaklem), w siedzibie GOK (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godzi. 16-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.