Kabaret Nowaki w programie "Śmiechokalipsa"

„Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu” – tak zapowiada swój jubileuszowy program ta „młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów”. Rocznicę działalności obchodzić będą oni także na deskach Centrum Kultury Przeźmierowo.

Talent grupy nierzadko przyciąga pełną widownię, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania obyczajowej tematyki. Kabaret, który tworzą Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg, do Przeźmierowa przyjedzie z najnowszym programem „Śmiechokalipsa”.

Świętując jubileusz, Nowaki wyruszają ku zupełnie nowej przygodzie. Zobaczymy nowe perypetie znanych już postaci, takich jak pani Krystyna i Martynka. Jak zapowiada zespół, jego nowy program to „kabaretowy koniec świata”, i „nowa era kabaretu”. Warto to sprawdzić, a okazja ku temu nadarzy się już w piątek, 17 listopada o godz. 17.30 w Centrum Kultury Przeźmierowo.
Bilety na „Śmiechokalipsę” kosztują 49 zł. Można je kupić w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.