Kino Zielone Oko dla dzieci: "Miś Bamse i miasto złodziei"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Za sprawą przygotowywanego przez babcię miodu tytułowy miś jest najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Babcia zostaje jedna porwana, a Bamse postanawia wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwala bohaterom przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.

Szwedzka animacja wyświetlona zostanie w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 12 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a towarzyszący im opiekunowie mogą wejść na seans za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.