"Wiele hałasu o nic" - premiera Grupy Teatralnej Zamiast

• Bilety: Wstęp wolny.

Klasyczny tekst, współczesna forma, uniwersalna wymowa. Takie połączenia stają się specjalnością Grupy Teatralnej „Zamiast”. Studencki zespół, który w GOK „SEZAM” prowadzi Grażyna Smolibocka, tym razem zaproponuje adaptację sztuki Williama Szekspira „Wiele hałasu o nic”. Premiera w piątek, 27 października.

Mimo braku zmian w oryginalnym dramacie Szekspira, „Wiele hałasu o nic” w wersji grupy Zamiast zyskał kilka nowych znaczeń. Porusza tematy feminizmu i konsumpcjonizmu. Staje się też autotematyczną opowieścią o… grupie teatralnej wystawiającej Szekspira.

Na pełnowymiarowy spektakl w reżyserii Grażyny Smolibockiej ze scenografią i kostiumami Marii Magdaleny Wawrzyńczyk i muzyką Jarka Krawczyka zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w piątek, 27 października o godz. 19. Wstęp wolny.