Kino Zielone Oko dla dzieci: "Gang Wiewióra 2"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów)

Kontynuacja historii Wiewióra, która zrobiła furorę wśród młodych widzów, zaczyna się sielankowo. W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a sam Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w park rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: „to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę”. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać.

Animowaną komedię z polskim dubbingiem Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 22 października o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów) do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.