Kino Zielone Oko zaprasza: "The Square"

Bohater nagrodzonego Złotą Palmą dla najlepszego filmu na festiwalu w Cannes jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Pracuje jako dyrektor prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i wysoką pozycję społeczną. Jeździ drogim samochodem, przykładnie opiekuje się córkami, kreuje się na filantropa. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse.

Czarną komedię szwedzkiego reżysera Rubena Östlunda zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 8 października o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.