Kino Zielone Oko zaprasza: "Podwójny kochanek"

Młoda, wrażliwa Chloé zakochuje się w swoim terapeucie Paulu. Nie ma przed nim tajemnic, a z czasem zafascynowany nią mężczyzna również całkowicie się odsłania, przekraczając granice swojej profesji. Kiedy miesiąc później mieszkają już razem, bohaterka zaczyna podejrzewać, że jej kochanek coś przed nią zataja. Poznając jego kolejne fantazje erotyczne, Chloé zaczyna odkrywać coraz mroczniejsze wymiary zarówno jego, jak i swojej seksualności.

Na belgijsko-francuski thriller François Ozona zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 1 października o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w miejscu seansu od wtorku do piątku w godz. 16-20) i na godzinę przed projekcją, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.