Kabaret Hrabi w programie "Cyrkuśniki"

Gdy lata temu Dariusz Kamys wszedł do sklepu spożywczego usłyszał „Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik”. Od tego anegdotycznego wydarzenia nazwę wziął najnowszy program kabaretu Hrabi – „Cyrkuśniki”. W Centrum Kultury Przeźmierowo zobaczymy go w piątek, 29 września.

Hrabi to jeden z ciekawszych polskich kabaretów. Założoną w 2002 roku zielonogórską formację tworzą związani wcześniej z legendarnym kabaretem Potem: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys oraz Tomasz Majer i Łukasz Pietsch. Doskonała aktorsko i literacko grupa potrafi bawić do łez, o czym publiczność w gminie Tarnowo Podgórne mogła się przekonać już dwukrotnie.

Trzecia okazja na spotkanie z inteligentnym humorem kabaretu Hrabi już w piątek, 29 września. Kabaret z najnowszym programem wystąpi w Centrum Kultury Przeźmierowo o godz. 17 i o godz. 20. Bilety w cenie 65 zł można kupować w siedzibie GOK „SEZAM” w Tarnowie Podgórnym (w godz. 9-15). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.