fbpx

Kino Zielone Oko zaprasza: "Bodyguard Zawodowiec"

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo
  • Bilety: 15 zł

 
 
 
Jackson Smith, bohater filmu „Bodyguard Zawodowiec”, jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że ochraniani przez niego klienci stają się nieśmiertelni. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę, który zdecydował się zeznawać przeciwko zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów i płatnych morderców oraz łowców nagród. Po drodze okazuje się, że nie tylko ich życie jest zagrożone. Oskarżony zbrodniarz gotów jest skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu. 
Amerykański film akcji w reżyserii Patricka Hughesa zobaczymy w Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 24 września o godz. 18, a na ekranie pojawią się Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Salma Hayek.
Bilety w cenie 15 zł można kupować w miejscu imprezy na godzinę przed seansem i od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.
 

Log in

fb iconLog in with Facebook