fbpx

Mama, Tata, Teatr i ja: "Leśna przygoda" Teatru TeatRyle

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

 
 
 
Wakacje dobiegły końca, czas powrócić do szkół i przedszkoli. Po letniej przerwie do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym powraca też cykl przedstawień teatralnych dla najmłodszych widzów i ich rodzin: „Mama, Tata, Teatr i ja”.


Pierwszy ze spektakli najmłodsi będą mieli okazję obejrzeć w niedzielę 17 września o godz. 12.30. Wystąpi, prowadzona przez Mariolę i Marcina Ryl-Krystianowskich, grupa TeatRyle. Absolwenci Wydziału Sztuki Lalkarskiej PWST w Białymstoku działalność rozpoczęli w 1995 roku i, jak sami mówią, tworzą spektakle dla dzieci w wieku od 3 do 103 lat. Aktorka jest dobrze znana w naszej gminie także za sprawą działającego w GOK „SEZAM” zespołu Senioritki, który prowadzi.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów na dziecko) można kupować od 5 września w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo od wtorku do piątku w godz. 16-20. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

Log in

fb iconLog in with Facebook