Kino Zielone Oko zaprasza: "Zawsze jest czas na miłość"

• Bilety: Bilety: 15 zł

„Zawsze jest czas na miłość” to brytyjska komedia obyczajowa z Diane Keaton i Brendanen Gleesonem. Bohaterka filmu, Emily Walters, jest amerykańską wdową mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Nie może sobie znaleźć miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich „drobnostek” jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość syna. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela chatki znajdującej się na obrzeżach miasta. Rodzi się między nimi wyjątkowa więź, która przeczy wszelkim konwenansom. Gdy mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, Emily postanawia mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych.
Czy nietypowa relacja przerodzi się w romans? Dowiemy się w niedzielę, 3 września o godz. 18 w Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety na seans kosztują 15 zł.