Kino Zielone Oko dla dzieci: "Rock Dog"

• Miejsce: Centrum Kultury Przeümierowo
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Bohaterem animowanego filmu jest Bono, przedstawiciel dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która pilnuje osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia wyrzucone z samolotu radio, młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla i już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta spełniać marzenie. W polskim dubbingu usłyszymy głosy m. in. Kuby Molędy, Marcina Dorocińskiego, Anny Dereszowskiej, Tomasza „Tomsona” Lacha i Wiktora Zborowskiego.

Na film zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 30 lipca o godz. 12.30. Bilety kosztują 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie dwóch opiekunów na dziecko). Można je kupować na godzinę przed seansem w miejscu pokazu oraz od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 w siedzibie GOK „SEZAM”. Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

{youtube}ubu8o2raXPo{/youtube}