Kino dla dzieci: "Dudi. Cała naprzód"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (opiekunowie)

Akcja tego animowanego filmu toczy się w 2100 roku. Poziom oceanów podniósł się na tyle, że ludzkość opuściła ziemię, a gospodarzami naszej planety zostały wszelkie wodne istoty. Mała ośmiorniczka Macunia i jej przyjaciółki: Ewka (zwariowana ryba żabnica) oraz Ala (neurotyczna krewetka) w podwodnej katastrofie tracą dom. Niestety w ich okolicy gęstość zarybienia jest tak wysoka, że podwodne budownictwo nie nadąża za popytem. Próżno szukać wolnego lokum na rozsądnym poziomie. W tej sytuacji przyjaciółki decydują się wyruszyć w nieznane w poszukiwaniu nowego domu. Będzie kolorowo, zabawnie, czasem trochę niebezpiecznie, ale zawsze ciekawie. Podmorska ekipa dotrze do zatopionych ulic Nowego Jorku, wraku Titanica, a nawet do dalekiej Arktyki. Na szlaku spotykają mnóstwo niezwykłych istot, z którymi zawrą wspaniałe przyjaźnie i odkryją niejedną podwodną tajemnicę.

Na podwodną przygodę dla dzieci zapraszamy w niedzielę, 25 czerwca o godz. 12.30 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów na dziecko) do nabycia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

{youtube}BJPRXPiaPmM{/youtube}