Kino Zielone Oko zaprasza: "Przyrzeczenie" Wyróżniony

Akcja filmu rozgrywa się w 1915 roku w Stambule. Michael przybywa do stolicy Imperium Osmańskiego, by zrealizować swoje wielkie plany o studiach medycznych i zacząć życie, o jakim zawsze marzył. Gdy poznaje Anę, od razu wie, że to kobieta jego życia. Za plecami jej narzeczonego, słynnego amerykańskiego fotoreportera Chrisa, wybucha namiętny romans. W tym czasie Imperium zaczyna drżeć w posadach, a na ulicach Stambułu robi się niespokojnie. Siły tureckich nacjonalistów rozpoczynają prześladowania ludności ormiańskiej. Michael i Ana, oboje ormiańskiego pochodzenia, z dnia na dzień stają w obliczu śmiertelnego zagrożenia. Gdy krew płynie ulicami, a świat odwraca oczy, to Amerykanin Chris może okazać się jedyną szansą ocalenia dla zakochanych. Większość jednak nie będzie miała nawet takiej szansy.

Osadzony w historycznych realiach dramat, który wyreżyserował Terry George, Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 4 czerwca o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

create an account