Otwarcie wystawy prac Agnieszki Madury

• Miejsce: Galeria w Rotundzie
  • Bilety: Wstęp wolny

Pokusa, spokój, refleksja… to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się w piątek, 12 maja w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Autorka obrazów, Agnieszka Madura, która od 8 lat jest mieszkanką naszej gminy, zaprezentuje prace z trzech okresów swojej twórczości. Dzieła będzie można nie tylko podziwiać, ale i zakupić.

Agnieszka Madura ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu z tytułem technika wystawiennika, a w roku 2006 rozpoczęła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Malarstwo studiowała w pracowni prof. Andrzeja Leśnika. Przez wiele lat projektowała i organizowała wystawy dla Muzeum Rolnictwa w Szreniawie oraz tworzyła scenografię do spektakli Teatru Wielkiego w Poznaniu. Stale współpracuje z galerią Renes.

Prace zawisną w Galerii w Rotundzie na dłużej, a wyjątkowa okazja do spotkania z artystką nadarzy się w piątek, 12 maja o godz. 19. Zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Wstęp wolny.