Kino Zielone Oko zaprasza: "Wybawienie"

Druga w maju uczta dla miłośników kina skandynawskiego to „Wybawienie”. Głównym bohaterem posiadającego cechy dramatu, thrillera i kryminału filmu jest detektyw Carl, który wraz z pomocnikiem Assadem pracuje w Departamencie Q. Wspólnie wiele razy udowodnili, że nie ma sprawy, której nie da się rozwiązać. W ich ręce tym razem trafia zamknięta w butelce, tajemnicza wiadomość. Tekst liczy sobie 8 lat, a całość napisana jest dziecięcym pismem przy pomocy ludzkiej krwi. Carl i Assad trafiają na trop religijnych fanatyków, którzy nie zgłosili zaginięć swoich podopiecznych. Detektywi rozpoczynają śmiertelnie niebezpieczną grę z psychopatycznym mordercą. Wystawi ona wiarę bogobojnych rodziców na najwyższą próbę.

Na film Hansa Pettera Molanda Kino Zielone Oko zaprasza w niedzielę, 28 maja o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł można kupować w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

{youtube}WY0zt_-hXQA{/youtube}