Face2Face - koncert

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym

W ich twórczości klasyczne korzenie przenikają się z muzyką popową, rockiem i jazzem. Choć muzycy mają wieloletnie doświadczenie sceniczne, zdobywane u boku gwiazd nie tylko polskiej muzyki, można ich nazwać debiutantami. Jesienią ubiegłego roku ukazała się bowiem pierwsza płyta zespołu Face2Face, który usłyszymy 20 maja w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Wspomniany album, zatytułowany „Inside the Noise” zawiera 11 autorskich kompozycji oraz instrumentalny utwór z serialu „Polskie drogi”. Pod bogatymi aranżacjami kryją się mocne melodie. Na wydanej przez Polskie Radio płycie znaleźć można piękne ballady i energetyczne, pop-rockowe kawałki o unikalnym brzmieniu. Obecność skrzypiec i wiolonczeli wspomaga męski głos, fortepian, gitary, bas oraz perkusję. – Głównym przesłaniem płyty jest zachęta do samodzielnego myślenia, ścierania poglądów z poszanowaniem odmiennych opinii – opowiadają muzycy.

Zanim założyli Face2Face, współpracowali m. in. z Rayem Wilsonem (ex Genesis), Robertem Robersonem, Stilskin, Eleni, Marylą Rodowicz, Marlą Blumenblatt, Kasią Wilk, Sylwią Grzeszczak, Liberem oraz zespołami Aleksandra Maliszewskiego i Zbigniewa Górnego.

Grupa koncertuje w Polsce i w Niemczech, a w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym zagra w sobotę, 20 maja o godz. 19. Bilety w cenie 20 zł dostępne są w kasach GOK „SEZAM”: w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 16-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Bilety24.pl.