Kino Zielone Oko zaprasza: "Małżeńskie porachunki"

Ib i Edward mają już dość swoich nieudanych małżeństw i dotychczasowego życia. Obaj zakosztowaliby na nowo swobody. Przy kieliszku snują misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa. Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon i nieoczekiwanie to oni musza obawiać się o swoje życie.

Duńską komedię kryminalną w reżyserii Ole Bornedala Kino Zielone Oko wyświetli w niedzielę, 7 maja o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł można kupować w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

{youtube}iNnsG7R4crg{/youtube}