Mama, Tata, Teatr i ja: przedstawienie "Tadek niejadek" Teatru Krokodyl

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (dorośli, miejsca w tylnych rzędach)

Co może się stać z chłopcem, który nie chce jeść? Jak uniknąć nieprzyjemnych przygód? I w końcu: jak się zdrowo odżywiać?

Tego wszystkiego dowiedzą się dzieci, które wybiorą się na spektakl "Tadek Niejadek" Teatru Krokodyl. W cyklu "Mama, tata, teatr i ja" zaprezentowany zostanie w niedzielę, 30 kwietnia o godz. 12.30 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (dorośli, dla których przewidziano tylną część widowni) do nabycia w kasach GOK "SEZAM": w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl. Wejściówki dostępne będą także bezpośrednio przed spektaklem, a sprzedaż zakończy się na 10 minut przed jego rozpoczęciem.