Kino Zielone Oko dla dzieci: "Munio: Strażnik Księżyca"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (dorośli, miejsca w dalszej części sali)

Kino Zielone Oko najmłodszych zaprosi w kwietniu na francuską animację „Munio: Strażnik Księżyca”. Główny bohater, mieszkający w magicznej krainie,  jest wesołym psotnikiem. Niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje on wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem ma strzec Księżyca i Słońca. Beztroski i kochający zabawę Munio staje przed nie lada wyzwaniem. Niestety, dość szybko z serii niefortunnych wydarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czy uda mu się przywrócić porządek na niebie?

O tym przekonają się najmłodsi i ich rodzice, którzy wybiorą się do Centrum Kultury Przeźmierowo  w niedzielę, 2 kwietnia o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (dorośli) dostępne są w kasach GOK „SEZAM”. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl. Rodziców prosimy o zajmowanie miejsc w tylnej części widowni. Sprzedaż biletów zakończy się 10 minut przed rozpoczęciem seansu.

{youtube}obAyUw1mElE{/youtube}