Otwarcie wystawy fotografii Marka Przybylskiego

• Miejsce: Galeria w Rotundzie
  • Bilety: Wstęp wolny

"Sacrum z drewna" - taki tytuł nosić będzie wystawa, którą od 15 marca można będzie oglądać w tarnowskiej Galerii w Rotundzie. Wypełnią ją fotografie Marka Przybylskiego, architekta, a z zamiłowania fotografa, który od kilkunastu lat uwiecznia drewniane kościoły w kraju i za granicą.

Podczas wystawy, która powinna zainteresować miłośników fotografii, ale i architektury, obejrzeć będziemy mogli kilkanaście zdjęć przedstawiających kościoły Wielkopolski. Wśród zaprezentowanych prac będą zarówno takie, które zostały wykonane kilkanaście lat temu, jak i zupełnie nowe.

Wystawę można będzie oglądać przez najbliższy miesiąc. Zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym przy ul. Ogrodowej 14. Wstęp wolny.