Mama, Tata, Teatr i ja: przedstawienie "Cyrk sznurkowy" Teatru Falkoshow

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 z (dzieci), 1 zł (dorośli)ł

Bohaterem spektaklu „Cyrk sznurkowy” będzie Pan Sznurkowy, który poznawać będzie świat za pomocą swoich nicianych zmysłów. Jak wypadną jego konfrontacje z czasem i przestrzenią w spotkaniu z takimi przedmiotami jak zegar czy lustro? Co z nich wyniknie? I dlaczego Pan Sznurkowy otworzy własny cyrk, z żonglerką, akrobacjami i jeździe na motocyklu? O tym wszystkim przekonają się widzowie spektaklu teatru Falkoshow.

Jego twórca jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Przez 10 lat był aktorem teatru Groteska w Krakowie. Specjalizuje się w animacji marionetek, a jego prace prezentowane były m. in. na rozdaniu nagród brytyjskiego przemysłu fonograficznego Brit Awards 2009 w Londynie.

Na spotkanie z teatrem dla dzieci w cyklu „Mama, tata, teatr i ja” zapraszamy w niedzielę, 12 marca o 12.30 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.  Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (dorośli) do nabycia w kasach (w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15; w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20 i w Centrum Kultury Przeźmierowo od wtorku do piątku w godz. 16-20) oraz bezpośrednio przed spektaklami. Sprzedaż biletów przez Internet prowadzi serwis Bilety24.pl.