Kino dla dzieci: "Balerina"

• Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (dorośli)

11-letnia Felicja od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Francusko-kanadyjska kreskówka Erica Summera i Erica Warina wyświetlona zostanie w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 26 lutego o godz. 12.30. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (dorośli) do nabycia w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i na godzinę przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

create an account