"Mama, tata, teatr i ja" - spektakl "Pyza na polskich dróżkach" teatru TeatRyle

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: 10 zł (dzieci), 1 zł (dorośli)

Jeżeli sądzicie państwo, że przedmioty codziennego, kuchennego użytku mogą służyć wyłącznie przyrządzaniu potraw, koniecznie musicie zobaczyć przedstawienie Teatru TeatRyle „Pyza na polskich dróżkach”. Będzie to kolejny spektakl w cieszącym się dużą popularnością cyklu „Mama, tata, teatr i ja”.

W rękach aktorek zwyczajny wałek do ciasta, lejek, czy forma do pieczenia całkowicie zmienią swoją funkcję i staną się postaciami z bajki. Ulepioną przez gospodynię tradycyjną, polską kluskę – Pyzę – ogarnia pasja wędrówki. Droga prowadzi przez cały kraj – od Mazowsza po Tatry. Dzieci i ich opiekunowie wraz z Pyzą odwiedzą Młynarza, Króla Popiela i jego myszy, Górali i wiele innych postaci wyczarowanych z desek do krojenia.

Na spektakl zapraszamy w niedzielę, 19 lutego do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 1 zł (dorośli) dostępne są w miejscu imprezy (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Biletomat.pl, a link znaleźć można na www.goksezam.pl.

create an account