Kino Zielone Oko zaprasza: "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"

• Szczegóły:
  • Bilety: 15 zł

UWAGA, ZMIANA REPERTUARU!

Z powodów licencyjnych zamiast zapowiadanego "La La Land" wyświetlimy film "Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie". "La La Land" pokażemy w innym terminie. Osoby, które kupiły już bilet mogą dokonać zwrotu. Zapraszamy z biletem i paragonem do miejsca zakupu i przepraszamy za niedogodności.

"Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie" to najlepszy włoski film 2016 roku według Włoskiej Akademii Filmowej. Oprócz najważniejszej statuetki, film otrzymał także nagrodę za najlepszy scenariusz i 7 innych nominacji.

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Na seans zapraszamy w niedzielę, 29 stycznia o godz. 18 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 15 zł można kupować w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).  Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.pl.

{youtube}yxXHwWk5UMI{/youtube}