Kino Zielone Oko zaprasza: "Powidoki"

• Bilety: 15 zł

Ostatni film zmarłego w 2016 roku Andrzeja Wajdy. Bohaterem jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.
Na seans „Powidoki” zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo 22 stycznia o godz. 18. Bilety: 15 zł. Bilety w cenie 15 zł dostępne w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż online prowadzi serwis Bilety24.

{youtube}AielZKxSuB8{/youtube}