W cyklu "Mama, tata, teatr i ja": spektakl Teatru Falkoshow "Iluzja marionetki"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety rodzinne: 10 zł

Jak bardzo dokładnie marionetka jest w stanie oddać charakterystyczne ruchy światowych gwiazd estrady? Przekonają się wszyscy, którzy wybiorą się na pierwszy w nowym roku spektakl w cyklu „Mama, tata, teatr i ja”. W niedzielę, 15 stycznia o godz. 12.30 zobaczymy przedstawienie Teatru Falkoshow „Iluzja marionetki”.

Podczas familijnego spotkania, na które zapraszamy dzieci i ich rodziców w jednym miejscu spotkają się wielcy świata muzyki: Michael Jackson, Tina Turner, Elvis Presley i inni. W takt swoich największych przebojów zaczarują publiczność dzięki zręcznej animacji Krzysztofa Falkowskiego. Przedstawienie będzie też okazją, by poznać lepiej teatr marionetkowy.

Na „Iluzję marionetki” zapraszamy do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym 15 stycznia o godz. 12.30. Obowiązują bilety rodzinne w cenie 10 zł za każde dziecko.