fbpx

W cyklu "Mama, tata, teatr i ja": przedstawienie Teatru Gili Gili pt. "Owieczka Bella"

Szczegóły:

  • Data:
  • Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety rodzinne: 10 zł
 
Cieszące się sporą popularnością spektakle dla najmłodszych nie odbywają się tylko w Centrum Kultury Przeźmierowo. Tym razem spotkanie w cyklu "Mama, tata, teatr i ja" odbędzie się w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Swoje przedstawienie pt. "Owieczka Bella" zaprezentuje Teatr Gili Gili.

"Daleko, daleko, za górami, za lasami, za rwącymi potokami, na zielonej łące pasła się owca. Właściwie owieczka. Była tak mała, że można ją było pomylić z ciasteczkiem, a nazywała się Bella. Wiodła ze swoim pasterzem spokojne życie, jednak ciągle marzyła o tym, by być duża. Buntując się przed goleniem, uciekła z domu, poszukując recepty na szczęście. Lecz czy zawsze wiemy o czym marzymy? Duża owca daje mnóstwo runa, nie boi się lisa, ale potraf wyrządzić też wiele szkód!" - czytamy w opisie spektaklu.

Przedstawienie przeznaczone dla dzieci od lat 3 wyreżyserował Igor Fijałkowski, który napisał też scenariusz i wykonał lalki. Muzykę skomponował Paweł Głosza, a na scenie wystąpią Ewa Rurarz i reżyser spektaklu.

Na ciepłą i mądrą opowieść o malutkiej owieczce, która działa wbrew naturze i chce być na siłę duża zapraszamy w niedzielę, 18 grudnia o godz. 12.30 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety rodzinne w cenie 10 zł (za każde dziecko, opiekunowie gratis) dostępne są w miejscu imprezy (od poniedziału do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).

Log in

fb iconLog in with Facebook