W cyklu "Mama, tata, teatr i ja": przedstawienie Teatru Gili Gili pt. "Owieczka Bella"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety rodzinne: 10 zł

Cieszące się sporą popularnością spektakle dla najmłodszych nie odbywają się tylko w Centrum Kultury Przeźmierowo. Tym razem spotkanie w cyklu "Mama, tata, teatr i ja" odbędzie się w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Swoje przedstawienie pt. "Owieczka Bella" zaprezentuje Teatr Gili Gili.

Przedstawienie przeznaczone dla dzieci od lat 3 wyreżyserował Igor Fijałkowski, który napisał też scenariusz i wykonał lalki. Muzykę skomponował Paweł Głosza, a na scenie wystąpią Ewa Rurarz i reżyser spektaklu.

Na ciepłą i mądrą opowieść o malutkiej owieczce, która działa wbrew naturze i chce być na siłę duża zapraszamy w niedzielę, 18 grudnia o godz. 12.30 do Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym. Bilety rodzinne w cenie 10 zł (za każde dziecko, opiekunowie gratis) dostępne są w miejscu imprezy (od poniedziału do piątku w godz. 15-20), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20).