Kino dla dzieci: "Za niebieskimi drzwiami"

• Bilety rodzinne: 10 zł

Film "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja, zabiera widzów w niezwykłą podróż. Jest w nim wszystko, co kochają dzieci - ciekawi bohaterowie, tajemnicze potwory i nowi przyjaciele - magiczne, kolorowe ptaki. Opowiada o tym, co się dzieje, gdy zamykasz oczy i zasypiasz… Magiczne drzwi prowadzą do świata "we śnie". Tak realnego, że można w nim zamieszkać, tak ekscytującego, że chce się go poznawać i tak tajemniczego, że można się go bać.

Bilety rodzinne (10 zł za każde dziecko, opiekunowie gratis) do nabycia w miejscu seansu (od wtorku do piątku w godz. 16-20 oraz bezpośrednio przed projekcją), w siedzibie GOK "SEZAM" (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20).

{youtube}QOQKrUkGhS0{/youtube}