Przedstawienie Teatru Małe Mi pt. "Szydełkowa szopka Babci Klary"

• Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym
  • Bilety: Wstęp wolny

„Szydełkowa Szopka Babci Klary” to tytuł świątecznego programu teatralnego „dla dzieci od lat 2 do 102”. Przygotował go Wędrowny Teatr Lalek „Małe Mi”, a zobaczymy go w piątek, 9 grudnia o godz. 10 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym.

„Przy pomocy Włóczki i Szydełka Babcia Klara wyczarowała wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, Pasterze, Zwierzęta i… duuużo Aniołów” – opisują spektakl jego twórcy. Aktorzy Teatru Małe Mi ożywiają wszystkich bohaterów i opowiadając historię znaną od ponad 2 tysięcy lat.

Wstęp na jasełkowe przedstawienie z oryginalnymi lalkami, ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek jest wolny. Zapraszamy całe rodziny do wspólnego oglądania spektaklu, który wprowadzi młodych widzów w niezwykły świat Wigilijnej Nocy.