Kino Zielone Oko zaprasza: "Dziewczyna z pociągu"

• Bilety: 15 zł

Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Nr 1 sprzedaży książek w Polsce od wielu miesięcy. Lider listy bestsellerów NEW YORK TIMES’A. Dziewczyna z pociągu – thriller psychologiczny brytyjskiej pisarki Pauli Hawkins wydany w 2015 roku. Prawa do ekranizacji książki wykupiła wytwórnia DreamWorks. Film z Emily Blunt w roli głównej wyreżyseruje Tate Taylor (Służące).

Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to samotna, uzależniona od alkoholu kobieta. Podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia.

Sprzedaż biletów na seans, który odbędzie się w niedzielę, 27 listopada, w cenie 15 zł można je będzie kupować od poniedziałku do piątku w Centrum Kultury Przeźmierowo (w godz. 16-20) oraz przed seansem, siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (w godz. 15-20).

{youtube}nppMAgWyK5s{/youtube}