W cyklu Mama, Tata, Teatr i ja: przedstawienie "Chatka Zajączka" Teatru Władca Lalek

• Bilety: 10 zł / dziecko

W przeznaczonym dla dzieci i ich opiekunów cyklu „Mama, tata, teatr i ja” tym razem do Centrum Kultury Przeźmierowo zawita Teatr Władca Lalek, który zaprezentuje spektakl „Chatka Zajączka”.

Zapobiegliwy Zajączek buduje latem swoją leśną chatkę. Jego sąsiadka, sprytna Lisica nie wykazuje się pracowitością i nie przygotowuje sobie schronienia na zimę. Jesień szybko mija, przychodzi sroga zima. Zajączek cieszy się swoim przytulnym, ciepłym domkiem. Lisica w pośpiechu buduje chatkę ze śniegu i lodu niczym eskimoskie igloo. Po zimie przychodzi wiosna, słonko coraz mocniej grzeje chatka Lisicy, topi się w mgnieniu oka. Przerażona Lisica prosi Zajączka o gościnę. Ufny Zajączek wpuszcza Lisicę do swojej chatki...

Na kolejne przedstawienie w cyklu „Mama, tata, teatr i ja” zapraszamy w niedzielę, 27 listopada o godz. 12.30. Obowiązują bilety rodzinne (w cenie 10 zł za dziecko, opiekunowie gratis). Można je kupować od wtorku do piątku w miejscu imprezy (w godz. 16-20), siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (w godz. 15-20).